Brak obrazka
PROJEKTY W REALIZACJI
z tego miejsca mogą Państwo zapoznać się z projektami, które aktualnie realizujemy Brak obrazka


Brak obrazu
w naszej ofercie
kamera z serii PixelPRO
GANZ ZN-C2M
2.0 megapixela FullHD

Brak obrazka


Włocławska Akademia Aikido Brak obrazka


Firma "SECURE" zasięgiem działania w zakresie usług systemów bezpieczeństwa obejmuje teren całego kraju. Duże projekty i skomplikowane przedsięwzięcia wymagają metodycznego, profesjonalnego podejścia. Dlatego dostarczamy kompletny pakiet usług zabezpieczających. Ofertę swoją kierujemy przede wszystkim do odbiorców, u których konieczne jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i profesjonalizmie mając nadzieję, że podejmą Państwo właściwą decyzję i współpraca z nami okaże się trafnym wyborem. W trosce o zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie budowy systemu - od fazy projektu poprzez instalację, obsługę - naszym klientom dostarczamy produkt spełniający najwyższe wymogi.
Zapewniamy kompletny serwis oraz fachowe doradztwo. Zawarte w naszej ofercie informacje dają Państwu pełny obraz prowadzonej przez nas działalności. Sprostamy nawet najwyższym wymaganiom naszych kontrahentów, poprzez możliwie najefektywniejsze wykorzystanie oferowanego przez nas sprzętu technicznego oraz wieloletniego doświadczenia.

zdjecie Zarząd spółki to ludzie, którzy znając wady i niedoskonałości występujące w firmach o podobnym profilu postanowili wykorzystać całą zgromadzoną wiedzę i doświadczenie aby stworzyć własną firmę, której celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wszyscy doskonale wiemy jak wielkie znaczenie ma jakość i profesjonalizm w tej dziedzinie.zdjecie Doświadczenie nasze opieramy na współpracy z agencjami ochrony oraz firmami produkującymi sprzęt. Działamy na terenie całej Polski jak i poza granicami Państwa. Nasze zastosowania staramy się dopasować do każdego klienta indywidualnie.


zdjecie Cały czas staramy się rozwijać i na bieżąco szkolić oraz rozszerzać naszą wiedzę w dziedzinie systemów bezpieczeństwa. Sprzęt, który stosujemy jest najwyższej jakości. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z producentami oraz dystrybutorami. Czynnie uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach. Mamy swój udział w modernizacjach i w rozwoju stosowanego sprzętu.