Brak obrazka
PROJEKTY W REALIZACJI
z tego miejsca mogą Państwo zapoznać się z projektami, które aktualnie realizujemy Brak obrazka


Brak obrazu
w naszej ofercie
kamera z serii PixelPRO
GANZ ZN-C2M
2.0 megapixela FullHD

Brak obrazka


Włocławska Akademia Aikido Brak obrazka


Rejestrator 16 kanałowy GANZ DR16HNRT-DVD

Znakomity, 16 kanałowy, cyfrowy rejestrator z funkcją Pentaplex, z częstotliwością zapisu 400 kl/sek w formacie CIF, z 16 kanałami Audio, z najlepszą kompresją video H.264 i pełną obsługą przez sieć LAN. 7 wyjść monitorowych 1XHDMI, 1XBNC, 1XVGA, 4XSPOT BN.
Wbudowane przyjazne menu w języku polskim i intuicyjny interfejs graficzny umożliwia sterowanie z panelu rejestratora, z klawiatury, albo za pomocą pilota podczerwieni, myszy komputerowej lub przez sieć LAN. Zapis na maksimum 4 HDD, program zarządzający w zestawie. Wiele możliwości archiwizacji (pen-drive, zewnętrzny HDD, nagrywarka DVD).

Rejestrator cyfrowy VioStor-5020 20 kamer IP/ QNAP VS-4008U-RP Pro 16 kamer IP

Oparte na systemie Linux, rejestratory NVR przewyższają tradycyjne analogowe systemy i te bazujące na systemie Windows poprzez wprowadzenie kompletnego urządzenia, gotowego do wpięcia w sieć Ethernet. Podgląd obrazu i odsłuch audio oraz nagrywanie i odtwarzanie, może z łatwością być realizowane i zarządzane zdalnie, poprzez przeglądarkę internetową bez konieczności stasowania skomplikowanego okablowania i dodatkowego oprogramowania. Rejestrator sieciowy oparty na platformie Linux, gwarantuje lepszą stabilność i mniejszą podatność na ataki hakerów i wirusów niż systemy monitoringu oparte na systemie Windows.